Як виправити помилку «Access denied» на фотокамері Sony

Як виправити помилку «Access denied» на фотокамері Sony в 2020

Як виправити помилку «Access denied»

Повідомлення з помилками можуть з'являтися на вашому фотоапараті з різних причин - несправність карти пам'яті, об'єктива або самої фотокамери.

У разі виникнення на екрані фотоапарата Sony повідомлення «Access denied» , використовуйте один із запропонованих способів її усунення. Інструкція допоможе вам виправити помилки з об'єктивом, пам'яттю фотоапарата, електроживленням або системним збоєм.

Програма для відновлення даних

Видалення фотографій на фотокамері Sony

Крок 1: Використовуйте програму для відновлення даних

В результаті неправильного використання фотоапарата або карти пам'яті, а також інших ненавмисних дій, фотографії на карті пам'яті можуть бути пошкоджені або загублені.

Відновіть втрачені або пошкоджені файли за допомогою програм для відновлення файлів. Проскануйте карту пам'яті за допомогою Hetman Partition Recovery і відновите виявлені файли (фото або відео) в тому вигляді, в якому вони будуть відображені в попередньому перегляді.

Ви можете безкоштовно завантажити програму , що б переконатися в можливості відновлення файлів. Для знайомства з програмою читайте керівництво .

Sony: Відновлення даних після «Access denied»

Програма для відновлення даних

Помилка карти пам'яті

Якщо повідомлення «Access denied» пов'язано з помилкою карти пам'яті фотоапарата Sony, виконайте наступне:

Крок 1: Підключіть карту пам'яті

У цифрових і дзеркальних фотоапаратах фото і відео файли зберігаються переважно на карту пам'яті. У разі, якщо карта пам'яті не підключена до фотоапарата він може видавати помилку.

Sony «Access denied»: Підключіть карту пам'яті

В такому випадку підключіть карту пам'яті до фотоапарата або, в разі якщо вона підключена, переконайтеся в правильності її підключення.

Крок 2: Вимкніть і знову підключіть карту пам'яті

При виникненні пошкоджень карти пам'яті, вимкніть її від фотоапарата. Перед цим не забудьте вимкнути фотоапарат. Після того, як карта пам'яті буде вилучена з слота переконайтеся, що її контакти не пошкоджені і не забруднені.

Sony «Access denied»: Вимкніть і знову підключіть карту пам'яті

Повторно вставте карту пам'яті в відповідний слот фотоапарата.

Крок 3: Розблокуйте карту пам'яті

Переконайтеся в тому, що карта пам'яті не заблокована. Важіль блокування картки пам'яті (для SD карт) повинен знаходитися в положенні «Розблоковано».

Sony «Access denied»: Розблокуйте карту пам'яті

В іншому випадку, якщо карта розблокована і має місце помилка, що сигналізує про її блокування - відформатуйте карту пам'яті.

Крок 4: форматування картки пам'яті

Якщо відключення і повторне підключення карти пам'яті не дало результату - відформатуйте її. Перед форматуванням носія переконайтеся, що всі файли з неї скопійовані на інший носій, так як форматування видалить всі файли з карти пам'яті.

Якщо форматування здійснити неможливо, значить карта пам'яті вийшла з ладу і її необхідно замінити.

Крок 5: Знімайте фото або відео в меншому дозволі

Якщо під час зйомки камера зупиняє процес запису або збереження і видає повідомлення про помилку, то це може сигналізувати про недостатню швидкості читання / запису карти пам'яті. Швидкість читання / запису карти пам'яті може бути невисокою як в результаті перегріву фотоапарата, так і невисокою швидкістю роботи встановленої виробником.

В такому випадку, рекомендується зменшити дозвіл знімаються фотографій або відеороликів.

Крок 6: Очистіть або замініть карту пам'яті

Фотоапарат може видати помилку в разі заповнення внутрішньої пам'яті фотоапарата або карти пам'яті. Налаштуйте в меню фотоапарата збереження файлів на карту пам'яті, якщо встановлено збереження у внутрішню пам'ять фотоапарата. Перенесіть файли з карти пам'яті на комп'ютер або очистіть її для подальшої роботи.

Sony «Access denied»: Очистіть або замініть карту пам'яті

Крок 7: Протестуйте карту пам'яті з іншим пристроєм

Якщо карта пам'яті не визначається фотокамерою, підключіть її до іншого фотоапарата або пристрою, щоб переконатися в її працездатності.

Крок 8: Використовуйте сумісну з фотоапаратом карту пам'яті

Фотоапарат може видати помилку в разі установки несумісною з фотокамерою карти пам'яті. Замініть картку на сумісну з цією камерою, відповідно до рекомендацій виробника.

Помилка об'єктива

Якщо повідомлення «Access denied» пов'язано з помилкою об'єктива фотоапарата Sony, виконайте наступне:

Крок 1: Вимкніть і знову підключіть об'єктив

Вимкніть об'єктив від фотоапарата і переконайтеся в цілісності і чистоті його металевих контактів, а також контактів об'єктива на фотоапараті.

Sony «Access denied»: Вимкніть і знову підключіть об'єктив

У разі якщо повторне підключення об'єктива і чистка контактів не зняли помилку то, можливо камера потребує ремонту.

Крок 2: Переконайтеся в сумісності об'єктива і фотоапарата

Помилка об'єктива може бути результатом підключення моделі об'єктива, несумісною з фотоапаратом. Переконайтеся в сумісності моделі фотоапарата з моделлю об'єктива відповідно до рекомендацій виробника.

Крок 3: Вимкніть та увімкніть фотоапарат знову

Фотоапарат може давати помилку в зв'язку з блокуванням або заклинювання об'єктива під час його транспортування. З якоїсь з причин блокування може не відключитися.

Якщо фотоапарат повідомляє про наявність помилки об'єктива, вимкніть його і знову увімкніть його.

Крок 4: Оновлення прошивку фотоапарата

Помилка об'єктива фотоапарата може виникнути в зв'язку з необхідністю оновлення прошивки. Перевірте на сайті виробника камери наявність оновлень прошивки і обновіть її в разі наявності.

Пошкодження або помилка файлів

Якщо повідомлення «Access denied» пов'язано з помилкою пошкодження цілісності файлів на фотокамері Sony, виконайте наступне:

Крок 1: Скопіюйте файли на комп'ютер і відформатуйте карту пам'яті

Якщо фотоапарат не може прочитати файли, скопіюйте їх на комп'ютер і спробуйте прочитати або відновити з його допомогою. Після цього відформатуйте карту пам'яті.

Можливо фотографії або відео зняті іншим фотоапаратом і не можуть бути прочитані на цій камері.

Крок 2: Підключіть до фотоапарата іншу карту пам'яті

У разі якщо камера повідомляє про помилку в зв'язку з пошкодженням файлів, і форматування карти пам'яті не приносить потрібного результату, підключіть до фотоапарата іншу робочу карту пам'яті.

Якщо помилка більше не буде доступний широкому, то має місце вихід з ладу або пошкодження карти пам'яті. Якщо помилка повториться - це ознака більш серйозних проблем, для вирішення яких краще звернутися в сервісний центр.

Крок 3: Спробуйте зробити знімок ще раз

У разі якщо фотокамера не може закінчити процес збереження або компресії знімка, видаючи при цьому помилку, спробуйте зробити знімок ще раз. Можливо необхідно змінити формат файлів фотографій або має місце збій однієї з функцій обробки.

Крок 4: Розблокуйте файл, який відзначений як «Тільки для читання»

Якщо за допомогою фотоапарата не виходить видалити фото чи відео файл, він може бути відзначений як «Тільки для читання». Зайдіть у властивості файлу і приберіть галочку з атрибута "Тільки для читання" за допомогою комп'ютера або меню фотоапарата (якщо це передбачено виробником).

Sony «Access denied»: Розблокуйте файл, який відзначений як «Тільки для читання»

Помилка живлення

Якщо повідомлення «Access denied» пов'язано з помилкою харчування фотоапарата Sony, виконайте наступне:

Крок 1: Вимкніть і знову підключіть батарею

У разі помилки пов'язаної з харчуванням фотоапарата, вимкніть і витягніть батарею (або акумулятор). Переконайтеся, що батарея була підключена до камери правильно. Переконайтеся, що модель батареї відповідає моделі фотоапарата. Переконайтеся, що контакти батареї не пошкоджені і не забруднені. Якщо попередні дії не принесли результату, може мати місце вихід батареї з ладу.

Sony «Access denied»: Вимкніть і знову підключіть батарею

Крок 2: Зарядіть батарею

Деякі дії з фотоапаратом здійснюються з високим споживанням ресурсу батареї. У разі необхідності, наприклад, очищення сенсора цифрового фотоапарата потрібно повна зарядка батареї. Якщо камера визначить недостатність заряду батареї для даної дії, камера повідомить про помилку, пов'язаної з недостатнім зарядом батареї. В такому випадку необхідно зарядити батарею.

Крок 3: Охолодіть батарею

У разі перегріву батареї фотоапарата, вона може припинити заряджатися, сигналізуючи про це миготінням лампочки зарядки акумулятора. В такому випадку дайте можливість батареї остудитися до нормальної температури і переконайтеся в тому, що її контакти не забруднені.

Загальна або Системна помилка

Якщо повідомлення «Access denied» пов'язане із загальною системною помилкою фотоапарата Sony, виконайте наступне:

Крок 1: Вимкніть і знову увімкніть його фотоапарат

Якщо фотоапарат повідомляє про наявність загальної або системної помилки, вимкніть його і знову увімкніть його.

У разі інтенсивної роботи фотоапарат може перегріватися. Зачекайте поки він охолоне до нормальної температури, після чого включіть його.

Крок 2: Перезавантажте фотоапарат

Для перезавантаження фотоапарата вимкніть його, витягніть карту пам'яті і відключіть батарею. Зачекайте протягом 15 хвилин і зберіть фотоапарат в зворотному порядку. Якщо помилка не зникла, то можливо камера потребує ремонту.

Sony «Access denied»: Перезавантажте фотоапарат

Крок 3: Замініть або замініть внутрішнє джерело живлення

Загальна або системна помилка може бути результатом розряду внутрішньої батареї фотоапарата (що відповідає в тому числі за установку часу і дати камери).

Sony «Access denied»: Перезарядіть або замініть внутрішнє джерело живлення

У такому випадку потрібно провести заміну або зарядку внутрішнього джерела живлення (в залежності від формату даного джерела живлення).

Крок 4: Перенесіть фотографії на комп'ютер

У разі якщо фотографії на карті пам'яті були зроблені іншим фотоапаратом, їх перегляд може супроводжуватися помилками. Це пов'язано з тим, що даний фотоапарат не може відобразити такі фотографії в повному розмірі і відображає тільки їх ескіз.

Перенесіть фотографії на комп'ютер для перегляду їх в повному розмірі.

Крок 5: Підключіть кабель фотоапарата до комп'ютера або принтера

Під час перенесення фотографій з камери на комп'ютер або друку їх з фотоапарата на принтері, може виникати помилка підключення.

Переконайтеся в правильності підключення фотоапарата до комп'ютера або принтера. Перевірте щільність з'єднання штекера кабелю фотоапарата і гнізда пристрою. Після цього вимкніть і знову увімкніть його камеру.

Інші помилки камер Sony