Умови використання

Використання ПЗ Hetman Software і матеріалів Datarecovery.in.ua

Умови використання

Правова інформація

Даним документом регламентуються умови використання програмного забезпечення, а також текстової, графічної, відео та аудіо інформації, представленої на сайті datarecovery.in.ua.

ВАЖЛИВО: Переходячи сайт https://datarecovery.in.ua або завантажуючи, копіюючи, використовуючи будь-яке програмне забезпечення (далі «Програми») компанії Hetman Software, Ви автоматично приймаєте цю ліцензійну угоду для кінцевих користувачів ( «Угода»). Якщо ви не згодні з умовами даної угоди, не завантажуйте або не використовуйте будь-яким іншим чином наші програми і покиньте наш ресурс.

Hetman Software може мати патенти, заявки на патенти, товарні знаки, авторські та інші права інтелектуальної власності, що мають відношення до даного документу. Надання цього документа не дає вам ніяких прав на ці патенти, товарні знаки, авторські права та іншу інтелектуальну власність.

Використання вмісту сайту

Будь-яке текстове, графічне вміст, а також відео ролики, аудіо матеріали (далі «Контент») і програмна частина сайту https://datarecovery.in.ua є інтелектуальною власністю, і охороняється авторським правом. Контент заборонено копіювати або поширювати без отримання письмового дозволу від компанії Hetman Software. Для уточнення будь-яких питань пишіть нам.

Завантаження та використання програм

Програмне забезпечення може бути скопійовано на будь-який носій інформації або Web сайт необмежену кількість разів і надано іншим користувачам.

Ви можете поширювати програми тільки в оригінальному, наданому Hetman Software вигляді. Додавання або модифікація файлів програм, а також дизасемблювання або декомпілювання програм заборонено.

Використання програм не повинно порушувати законодавство країни, в якій воно використовується.

Ліцензування програми

Демоверсія відрізняється від повної версії можливістю збереження відновлених файлів. Купуючи ліцензійний ключ, Ви отримуєте право на використання повної версії програмного забезпечення. «Домашня ліцензія» необхідна для використання програм в особистих цілях, без отримання комерційної вигоди. «Офісна ліцензія» необхідна для використання програм в офісі для потреб однієї компанії. Для надання послуг відновлення даних третім особам необхідна «Комерційна ліцензія».

Відмова від гарантій

Програми та супутні матеріали надані «ЯК Є», без гарантій продуктивності, комерційної вигоди або будь-яких інших гарантій. Ви використовуєте програмне забезпечення на свій страх і ризик.

Обмеження відповідальності

За принципом максимально широкого тлумачення, допустимого законодавством, Hetman Software або його співробітники, підрядники, агенти, дистриб’ютори або постачальники не несуть відповідальності за будь-які спеціальні, випадкові, непрямі чи штрафний збиток (включаючи, але не обмежуючись, збитки від втрати прибутку підприємства, переривання бізнесу, втрати ділової інформації, втрати даних, втрата можливості для бізнесу, втрати або пошкодження власності, поранення будь-якій особі або будь-який матеріальний збиток), що випливають з використання або неможливості вико тання програм, навіть якщо Hetman Software була попереджена про можливість таких збитків.

У будь-якому випадку, вся відповідальність Hetman Software за допомогою одного з положень цієї угоди має бути обмежена виключно заміною продукту.

Угода

В цю угоду встановлює всі взаємини між Вами і Hetman Software щодо програм і має більшу юридичну силу, ніж будь-які інші угоди з цього приводу.

Hetman Software резервує за собою всі права, не описані в угоді.

Вас вітає асистент Hetman Software створений на основі штучного інтелекту.
Розпочати чат