Блог про відновлення даних, резервне копіювання

У блозі компанії висвітлюються питання відновлення даних з різних пристроїв зберігання інформації. Ми розглядаємо можливість і алгоритми відновлення даних після різних інцидентів, способи попередження втрати файлів і багато іншого. Слідкуйте за публікаціями в наших соціальних мережах і рекомендуйте статті друзям.

MiniTool Data Recovery – програма для відновлення випадково видалених файлів

Програмне забезпечення для відновлення даних MiniTool (MiniTool Data Recovery) може відновлювати втрачені файли всіх типів — фотографії, музику, відео, електронні листи і документи. У наших тестах він відмінно справлявся з відновленням фотографій і документів, але важче було з файлами медіа форматів (аудіо, відео, і т.д.).

(more…)

EaseUS Data Recovery Wizard – професійний інструмент для відновлення даних

EaseUS Data Recovery Wizard позиціонується як програмне забезпечення для малого бізнесу. Інструмент пропонує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який буде зрозумілий практично будь-якому користувачеві. Його спрощений дизайн заощадить час і дозволить уникнути зайвих дій, які можуть заплутати користувача початківця. Це робить відновлення даних значно простішим. Для отримання результату досить послідовно натиснути декілька кнопок.

(more…)

Відновіть свої файли за допомогою Disk Drill для Windows

Disk Drill— це проста у використанні програма для сканування, попереднього перегляду і відновлення втрачених даних. Її можна використовувати для сканування ноутбуків або настільних комп’ютерів, мобільних iOS або Android пристроїв, внутрішніх і зовнішніх жорстких дисків, USB флеш-накопичувачів, карт пам’яті, цифрових камер і т. д.

(more…)

Відновлення даних на Windows або Mac з Data Rescue 5

Data Rescue 5 Prosoft Engineering — це кращий вибір ПО для відновлення даних для Mac пристроїв. Але версія програми для Windows також заслуговує на увагу. Інструмент відрізняється швидкістю відновлення багатьох типів файлів, і пропонує широкий спектр функцій, які роблять його корисним як для рядового користувача, так і для бізнесу. Він досить простий навіть для самого початкового користувача, але й досить функціональний для ІТ-фахівців.

(more…)

Ontrack EasyRecovery: відновлення HDD, флешок та дискових розділів

Kroll Ontrack EasyRecovery відповідає своїй назві, дозволяючи будь-якій людині відновлювати дані з пошкоджених або відформатованих дисків. Це комплексне програмне забезпечення, яке є достатньо простим для початківців, але з можливостями, які також стануть в нагоді і просунутим користувачам. Ontrack EasyRecovery не часто очолює топи профільних інструментів, але тим не менше завжди потрапляє в перелік кращих програм для відновлення даних.

(more…)

Безкоштовне відновлення даних з Recuva

Якщо ви шукаєте недорогу програму для відновлення даних, то Recuva може бути непоганим варіантом. Piriform пропонує як безкоштовну версію, так і недорогу професійну версію свого програмного забезпечення, вартістю $ 19,95.

(more…)
Вас вітає асистент Hetman Software створений на основі штучного інтелекту.
Розпочати чат