MiniTool Data Recovery - відновлення випадково видалених файлів

Програмне забезпечення для відновлення даних MiniTool (MiniTool Data Recovery) може відновлювати втрачені файли всіх типів — фотографії, музику, відео, електронні листи і документи. У наших тестах він відмінно справлявся з відновленням фотографій і документів, але важче було з файлами медіа форматів (аудіо, відео, і т.д.).

Версії та ціни

MiniTool пропонує Особисті (Personal) і Комерційні (Commercial) версії своїх програм для відновлення даних, які доступні як для Mac, так і для Windows.

Windows – MiniTool Power Data Recovery:

  • Free. Безкоштовно відновлюйте 1 ГБ даних на необмеженій кількості ПК. Технічна підтримка доступна тільки по електронній пошті.
  • Personal. Особиста версія доступна в категорії Standard ($ 69, 1 ПК, 1 рік безкоштовного оновлення), Deluxe ($ 89, 1 ПК, безкоштовне безстрокове оновлення) і Ultimate ($ 129, 3 ПК, безкоштовне безстрокове оновлення).
  • Business. Бізнес версія доступна в категорії Standard ($ 119, 1 комп’ютер, 1 рік безкоштовного оновлення), Deluxe ($ 199, 1 комп’ютер, безкоштовне продовження ліцензії), Enterprise ($ 399, 99 ПК, безкоштовне продовження ліцензії) і Technician ($ 499, 299 ПК, безкоштовне продовження ліцензії).

Особливості

У MiniTool Data Recovery зручний інтерфейс, сучасний і простий дизайн.

Цей інструмент для відновлення даних можна використовувати практично в будь-якому випадку втрати даних, включаючи випадкове видалення, відновлення даних з RAW розділу або в результаті його видалення, після вірусної атаки, збою жорсткого диска або операційної системи, з відформатованого диска і т. д.

Програма підтримує відновлення даних з Mac і Windows ПК. MiniTool підтримує відновлення файлів, папок і даних з жорстких дисків, карт пам’яті або USB флеш-накопичувачів, і інших цифрових носіїв.

MiniTool Data Recovery - диски та розділи

Простота використання і загальна продуктивність

Тестування MiniTool Data Recovery в двох сценаріях втрати даних (після випадкового видалення і після форматування) показало наступні результати. Якість відновлення файлів фотографій і документів, склала в середньому 99 %. Це, приблизно 98% після видалення зображень і близько 85% для відновлення файлів з відформатованого носія. Якщо потрібне відновлення файлів документів або зображень, то MiniTool Data Recovery буде хорошим вибором.

Проте, якість відновлення файлів медіа форматів не вразила. У нашому тесті інструмент відновив тільки 63% файлів, незалежно від причини втрати даних. Як і багато інших програм, MiniTool відновив частину аудіо файлів в невеликих фрагментах, тобто — частково.

MiniTool Data Recovery - видалені файли

Якщо потрібна висока якість відновлення медіа файлів, то можливо для цього варто розглянути інші інструменти.

Підтримка користувачів

На веб-сайті компанії можна знайти керівництво користувача і розділ частих запитань. Якщо Вам потрібна додаткова допомога, можна звернутися до служби підтримки компанії по електронній пошті або телефону.

Недоліки

MiniTool Data Recovery не призначена для віддаленого відновлення даних, по мережі. Інструмент має труднощі з відновленням файлів медіа форматів (аудіо або відео). У програмі немає української/російської мови інтерфейсів.