MiniTool Data Recovery – програма для відновлення випадково видалених файлів

Програмне забезпечення для відновлення даних MiniTool (MiniTool Data Recovery) може відновлювати втрачені файли всіх типів — фотографії, музику, відео, електронні листи і документи. У наших тестах він відмінно справлявся з відновленням фотографій і документів, але важче було з файлами медіа форматів (аудіо, відео, і т.д.).

MiniTool Data Recovery – програма для відновлення випадково видалених файлів

Версії та ціни

MiniTool пропонує Особисті (Personal) і Комерційні (Commercial) версії своїх програм для відновлення даних, які доступні як для Mac, так і для Windows.

Windows – MiniTool Power Data Recovery:

  • Free. Безкоштовно відновлюйте 1 ГБ даних на необмеженій кількості ПК. Технічна підтримка доступна тільки по електронній пошті.
  • Personal. Особиста версія доступна в категорії Standard ($ 69, 1 ПК, 1 рік безкоштовного оновлення), Deluxe ($ 89, 1 ПК, безкоштовне безстрокове оновлення) і Ultimate ($ 129, 3 ПК, безкоштовне безстрокове оновлення).
  • Business. Бізнес версія доступна в категорії Standard ($ 119, 1 комп’ютер, 1 рік безкоштовного оновлення), Deluxe ($ 199, 1 комп’ютер, безкоштовне продовження ліцензії), Enterprise ($ 399, 99 ПК, безкоштовне продовження ліцензії) і Technician ($ 499, 299 ПК, безкоштовне продовження ліцензії).

Особливості

У MiniTool Data Recovery зручний інтерфейс, сучасний і простий дизайн.

Цей інструмент для відновлення даних можна використовувати практично в будь-якому випадку втрати даних, включаючи випадкове видалення, відновлення даних з RAW розділу або в результаті його видалення, після вірусної атаки, збою жорсткого диска або операційної системи, з відформатованого диска і т. д.

Програма підтримує відновлення даних з Mac і Windows ПК. MiniTool підтримує відновлення файлів, папок і даних з жорстких дисків, карт пам’яті або USB флеш-накопичувачів, і інших цифрових носіїв.

MiniTool Data Recovery — пристрої та розділи

Простота використання і загальна продуктивність

Тестування MiniTool Data Recovery в двох сценаріях втрати даних (після випадкового видалення і після форматування) показало наступні результати. Якість відновлення файлів фотографій і документів, склала в середньому 99 %. Це, приблизно 98% після видалення зображень і близько 85% для відновлення файлів з відформатованого носія. Якщо потрібне відновлення файлів документів або зображень, то MiniTool Data Recovery буде хорошим вибором.

Проте, якість відновлення файлів медіа форматів не вразила. У нашому тесті інструмент відновив тільки 63% файлів, незалежно від причини втрати даних. Як і багато інших програм, MiniTool відновив частину аудіо файлів в невеликих фрагментах, тобто — частково.

Якщо потрібна висока якість відновлення медіа файлів, то можливо для цього варто розглянути інші інструменти.

MiniTool Data Recovery — видалені файли

Підтримка користувачів

На веб-сайті компанії можна знайти керівництво користувача і розділ частих запитань. Якщо Вам потрібна додаткова допомога, можна звернутися до служби підтримки компанії по електронній пошті або телефону.

Недоліки

MiniTool Data Recovery не призначена для віддаленого відновлення даних, по мережі. Інструмент має труднощі з відновленням файлів медіа форматів (аудіо або відео). У програмі немає української/російської мови інтерфейсів.

Valery Martyshko

Автор: , Технічний письменник

Автор, перекладач та технічний спеціаліст компанії Hetman Software. Має майже десятирічний досвід роботи в IT сфері, який охоплює різні галузі: від ПК з Windows та мобільних пристроїв, до фото та відео обладнання, сигналізацій та систем відеоспостереження, і т.д. Окрім іншого, є також спеціалістом по Android, Windows та Microsoft Office. Є експертом в області відновлення даних, файлових систем, пристроїв зберігання даних, RAID масивів.

Vladyslav Kupriyenko

Редактор: , Технічний письменник

Редактор статей блогу, автор та ведучий рубрики на YouTube каналі компанії Hetman Software. За освітою: спеціаліст з обслуговування комп’ютерних систем та мереж, вивчав розробку програмного забезпечення. Має досвід роботи в IT сфері, який охоплює різні галузі: адміністрування комп’ютерної мережі та обладнання, контроль та підтримка роботи Інтернет, офісних та спеціалізованих програм. Є фахівцем в області відновлення даних, файлових систем та пристроїв зберігання даних.

Вас вітає асистент Hetman Software створений на основі штучного інтелекту.
Розпочати чат