Data Rescue 5 - Відновлення даних на Windows або Mac

Data Rescue 5 Prosoft Engineering — це кращий вибір ПО для відновлення даних для Mac пристроїв. Але версія програми для Windows також заслуговує на увагу. Інструмент відрізняється швидкістю відновлення багатьох типів файлів, і пропонує широкий спектр функцій, які роблять його корисним як для рядового користувача, так і для бізнесу. Він досить простий навіть для самого початкового користувача, але й досить функціональний для ІТ-фахівців.

Версії та ціни

Prosoft Data Rescue 5 поставляється в версіях для Mac, для Windows та Професійна версія (Professional), яка одночасно сумісна з Mac і ПК.

Стандартна ліцензія на версії для Mac і для Windows оцінюється в 99 доларів США і дозволяє необмежений обсяг відновлення даних на п’яти пристроях. Вона призначена, в першу чергу, для особистого використання.

Data Rescue 5 Professional — це більш потужний інструмент для відновлення даних, призначений для ІТ-фахівців або бізнесу. Річна підписка дозволяє необмежене використання цієї версії і становить $ 299 за перший рік та $ 199 за другий. Версія Professional може бути використана на необмеженій кількості пристроїв. У ній доступні професійний користувацький інтерфейс, можливість відновлення з RAID та інструмент безпечного видалення файлів.

Особливості

Data Rescue 5 може бути встановлений, зареєстрований і готовий до сканування всього за декілька хвилин. Від установки до відновлення, інтерфейс програми веде весь процес відновленя ваших файлів.

Data Rescue 5 - опції сканування

Відновлення файлів можливе з настільних ПК, ноутбуків, зовнішніх накопичувачів, карт пам’яті SD чи CF, жорстких дисків і багато чого іншого. Інструмент підтримує як файлові системи HFS, так і NTFS.

За допомогою Data Rescue 5 ви можете провести пошук втрачених файлів в Стандартному або Професійному режимах. Доступні два типи сканування: Швидке і Глибоке.

Data Rescue 5 - вибір типу сканування

Оскільки сканування дисків і відновлення файлів може бути тривалим процесом, Data Rescue 5 дозволяє вам отримувати повідомлення по електронній пошті про завершення процесу сканування або відновлення файлів.

Data Rescue 5 - налаштування повідомлень

Крім нових сканувань дисків, Data Rescue 5 дозволяє переглядати результати попередніх сканувань, клонувати дані збійного диска на робочий і створювати окремий диск відновлення.

Веб-сайт Prosoft Engineering пропонує широкий спектр ресурсів для користувачів, включаючи відеоуроки, блог, керівництва користувача і відповіді на найбільш поширені питання. Якщо вам потрібна безпосередня допомога, ви можете зателефонувати в компанію або поговорити з ким-небудь через чат або електронну пошту. Єдина функція підтримки, яка відсутня — це форум.

Обмеження

Data Rescue не має доступу до мережі, тому ви не зможете віддалено запускати програму на іншому ПК в своїй мережі. Але для цього існують інші інструменти.

В програмі немає української чи російської мови інтерфейсу.