Відновіть свої файли за допомогою Disk Drill для Windows

Disk Drill— це проста у використанні програма для сканування, попереднього перегляду і відновлення втрачених даних. Її можна використовувати для сканування ноутбуків або настільних комп’ютерів, мобільних iOS або Android пристроїв, внутрішніх і зовнішніх жорстких дисків, USB флеш-накопичувачів, карт пам’яті, цифрових камер і т. д.

Відновіть свої файли за допомогою Disk Drill для Windows

Базова версія (Basic edition) дозволяє безкоштовно просканувати і відновити обмежений обсяг даних. Спосіб Глибокого сканування (Deep Scan) від Disk Drill, який доступний у версіях Pro і Enterprise, може розпізнавати і відновлювати більше 300 різних типів файлів.

Версії та ціни

Disk Drill пропонується в трьох версіях, які доступні для MacOS і Windows:

  • Basic: безкоштовна версія, за допомогою якої ви можете запустити сканування свого пристрою, щоб дізнатися, які файли можна відновити. Ви зможете відновити захищені дані, створити резервну копію пошкодженого диску і випробувати свої методи відновлення. Але, обсяг відновлюваної інформації обмежений 500 МБ.
  • Pro ($ 89): розрахована для особистого використання. Версія Disk Drill Pro може використовуватися на трьох комп’ютерах одним і тим же користувачем. Запустіть швидке і глибоке сканування або пошук розділів, а також відновіть дані з будь-якого типу носія і файлової системи. Ви можете придбати можливість оновлення програми за додаткові $ 29.
  • Enterprise ($ 399): Disk Drill Enterprise поставляється з усіма функціями Pro і передбачена для необмеженої кількості користувачів і установок. Це комерційний пакет для відновлення даних, який поширюється з можливістю довічного безкоштовного оновлення.

Mac і Windows версії Disk Drill дещо відрізняються. Найбільш помітною відмінністю є те, що безкоштовна версія для Windows допускає відновлення до 500 МБ даних. У той час як для Mac версії потрібне оновлення до Pro, щоб почати відновлення.

Disk Drill пропонує кілька типів постійно діючих знижок для своїх користувачів: 20% знижка для освітніх, некомерційних і урядових організацій; 50% знижка на конкурентне оновлення (при переході на Disk Drill з ПО іншого розробника); і 50% крос-знижка на версію Mac, якщо у вас вже є версія для Windows.

Особливості

За допомогою Disk Drill ви можете здійснювати відновлення розділів, створювати резервні копії результатів відновлення на змонтовані пристрої, захищати цінні дані і файли, а також припиняти і відновлювати сканування в будь-який час. Disk Drill дає можливість швидкого сканування або глибокого сканування для більш складного випадку втрати даних.

У версії Disk Drill для Mac OS X доступний безкоштовний доступ до додаткових інструментів, таким як:

  • Disk Health: моніторить диск на предмет виникнення можливих проблем.
  • Mac Cleanup: аналізує дисковий простір, знаходить невикористовувані файли і звільняє дисковий простір від сміття.
  • Duplicate Finder: дозволяє знайти і видалити дублікати файлів на вашому диску.
Disk Drill

Простота використання і продуктивність

Disk Drill простий в установці і в його меню легко зорієнтуватися.

Ми протестували Disk Drill Pro для Windows і спробували відновити деякі типи файлів (фотографії, документи, відео та аудіо). Використовувалось декілька сценаріїв: відновлення файлів в результаті видалення і після форматування диска.

Важливо відзначити, що навіть 1-відсоткова різниця в ступені успіху може обчислюватися величезною кількістю файлів. Наприклад, 1% від зовнішнього жорсткого диска в 1 ТБ може містити 10 ГБ даних. Це можуть бути сотні зображень або тисячі документів…

Як при простому видаленні даних, так і в відновленні після форматування, Disk Drill відновлює фотографії на високому рівні. Disk Drill добре впорався з відновленням втрачених документів — на рівні 90% відсотків, що на 4 відсотки вище середнього. Проте, він виявив тільки 80% файлів, втрачених в результаті форматування диска, що на 4% нижче середнього показника. Якщо вам необхідно відновлювати сотні важливих документів, то можете випробувати інші продукти нашого рейтингу. Проте, хоч у деяких і показник відновлення документів і понад 95%, але він все одно залежить від умов кожного конкретного випадку.

Disk Drill випробуваний на відновленні музики і відео. У наших тестах він відновлював в середньому 53% втрачених медіафайлів. На відформатованих дисках — цей показник доходив до 70%.

Disk Drill

Служба підтримки

Користувачам Disk Drill підтримка доступна по електронній пошті, чату і телефоном. На сторінці Центру підтримки Disk Drill пропонує форум спільноти та базу знань, що містить інформацію про релізі програми, актуальні питання та корисні пости в блозі.

Сайт компанії переведений на Російську мову, а от в програмі недоступні Українська або Російська мови інтерфейсу.

Valery Martyshko

Автор: , Технічний письменник

Автор, перекладач та технічний спеціаліст компанії Hetman Software. Має майже десятирічний досвід роботи в IT сфері, який охоплює різні галузі: від ПК з Windows та мобільних пристроїв, до фото та відео обладнання, сигналізацій та систем відеоспостереження, і т.д. Окрім іншого, є також спеціалістом по Android, Windows та Microsoft Office. Є експертом в області відновлення даних, файлових систем, пристроїв зберігання даних, RAID масивів.

Vladyslav Kupriyenko

Редактор: , Технічний письменник

Редактор статей блогу, автор та ведучий рубрики на YouTube каналі компанії Hetman Software. За освітою: спеціаліст з обслуговування комп’ютерних систем та мереж, вивчав розробку програмного забезпечення. Має досвід роботи в IT сфері, який охоплює різні галузі: адміністрування комп’ютерної мережі та обладнання, контроль та підтримка роботи Інтернет, офісних та спеціалізованих програм. Є фахівцем в області відновлення даних, файлових систем та пристроїв зберігання даних.

Рекомендуємо для вас

Вас вітає асистент Hetman Software створений на основі штучного інтелекту.
Розпочати чат