Ontrack EasyRecovery: відновлення HDD, флешок та дискових розділів

Kroll Ontrack EasyRecovery відповідає своїй назві, дозволяючи будь-якій людині відновлювати дані з пошкоджених або відформатованих дисків. Це комплексне програмне забезпечення, яке є достатньо простим для початківців, але з можливостями, які також стануть в нагоді і просунутим користувачам. Ontrack EasyRecovery не часто очолює топи профільних інструментів, але тим не менше завжди потрапляє в перелік кращих програм для відновлення даних.

Ontrack EasyRecovery: відновлення HDD, флешок та дискових розділів

Особливості та ціна

Комплексне програмне забезпечення для відновлення даних Ontrack, дозволяє безпечно відновлювати безповоротно видалені файли. Воно здатне відновлювати пошкоджені файли з жорстких дисків, карт пам’яті або USB-накопичувачів.

Завдяки функціям швидкого і глибокого сканування ви можете або швидко просканувати диск, щоб знайти тільки-що видалені файли, або виконати більш глибоке сканування для відновлення даних в більш складних випадках. На Mac-комп’ютерах ви можете навіть знайти і відновити пошкоджені або видалені розділи на відформатованих пристроях. Ontrack EasyRecovery може відновлювати файли з пристроїв з різними файловими системами, включаючи HFS, HFS +, FAT, ExFAT і NTFS.

Ontrack EasyRecovery - select a recoverable disk

Ontrack пропонує чотири різні версії EasyRecovery, кожна з яких доступна для Windows і для Mac. У вартість кожної платної версії включена ліцензія на один комп’ютер, терміном на один рік.

  • Free. Безкоштовна версія EasyRecovery, яка дозволяє відновити до 1 ГБ даних. Ви можете відновити пошкоджені або видалені файли, і витягти дані з відформатованих або пошкоджених розділів.
  • Home. Домашня версія включає функції швидкого сканування і глибокого аналізу для поліпшення якості відновлення файлів.
  • Professional. Професійна версія програми підійде для малого і середнього бізнесу. EasyRecovery Professional відновлює дані в результаті більшої кількості причин втрати, включаючи випадкове видалення файлів і форматування носія, або пошкодження жорсткого диска.
  • Technician. Технічна версія — це версія програми для ІТ-фахівців. Вона дозволяє виконувати відновлення з RAW-дисків (носіїв з відсутньою файловою системою, або файловою системою RAW), а також з втрачених розділів Mac. Можна створювати зашифровані файлові системи.

Ontrack також пропонує придбати копію програми на CD, за додаткові $ 10.74.

Незалежно від використовуваної версії EasyRecovery, у програмі доступна функція діагностики і можливість повного затирання жорсткого диска, щоб дані не могли бути відновлені. Якщо потрібно видалити конфіденційну інформацію з диска, перед продажем чи утилізацією, ця функція для Вас. Але, як тільки ви це зробите, ніякі програми для відновлення даних вже не зможуть відновити затерті дані.

Простота використання та загальна продуктивність

Як зазначалось, простота використання Ontrack EasyRecovery є її відмінною рисою. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс приховує вдосклналену методику відновлення диска. Замість того, щоб просто запустити перевірку, інструмент направляє вас до меню вибору типу файлів, які необхідно відновити, і пристрою з якого вони втрачені. В результаті, програма використає відповідні параметри сканування.

Ontrack EasyRecovery - choice of the type of recoverable files

Ми протестували відновлення різних типів файлів в двох випадках: втрата через випадкове видалення і втрата файлів в результаті форматування жорсткого диска. Ontrack EasyRecovery легко виявляє випадково видалені зображення, документи, відео- і аудіофайли.

Але відновлення даних після форматування носія, виявилося більш складним випробуванням. Відсоток відновлення даних з такого носія виявився значно нижчим, але тим не менше — задовільним. Так, після форматування вдалося відновити тільки 75% файлів зображень і фотографій. Майте це на увазі, якщо ви працюєте з фотографією.

Швидкість сканування диска за допомогою Ontrack EasyRecovery нижче, ніж у багатьох інших програм для відновлення даних з жорсткого диска. Але це ніяк не впливає на продуктивність інструменту. Напевно, тому в програмі доступна можливість тимчасово призупинити сканування.

Ontrack EasyRecovery - scanning process

У програми інтуїтивно зрозумілі елементи управління, тому ви можете відновити видалені файли всього за декілька кліків. Єдиним недоліком є відсутність функції попереднього перегляду відновлюваних файлів.

Служба підтримки користувачів

Розробник, Kroll Ontrack, пропонує широку базу знань зі статтями та новинами з тематики. Доступна підтримка користувачів по телефону, чату або електронній пошті. За додаткову плату проводяться онлайн-курси, через власну Академію даних (Data Academy).

Valery Martyshko

Автор: , Технічний письменник

Автор, перекладач та технічний спеціаліст компанії Hetman Software. Має майже десятирічний досвід роботи в IT сфері, який охоплює різні галузі: від ПК з Windows та мобільних пристроїв, до фото та відео обладнання, сигналізацій та систем відеоспостереження, і т.д. Окрім іншого, є також спеціалістом по Android, Windows та Microsoft Office. Є експертом в області відновлення даних, файлових систем, пристроїв зберігання даних, RAID масивів.

Vladyslav Kupriyenko

Редактор: , Технічний письменник

Редактор статей блогу, автор та ведучий рубрики на YouTube каналі компанії Hetman Software. За освітою: спеціаліст з обслуговування комп’ютерних систем та мереж, вивчав розробку програмного забезпечення. Має досвід роботи в IT сфері, який охоплює різні галузі: адміністрування комп’ютерної мережі та обладнання, контроль та підтримка роботи Інтернет, офісних та спеціалізованих програм. Є фахівцем в області відновлення даних, файлових систем та пристроїв зберігання даних.

Рекомендуємо для вас

Вас вітає асистент Hetman Software створений на основі штучного інтелекту.
Розпочати чат