Stellar Data Recovery - Відновлення видалених або відформатованих даних

Stellar Data Recovery має високу швидкість відновлення, відмінними функціями і інтерфейсом, який добре підійде для недосвідченого користувача.

Версії та вартість

Інструмент Stellar Phoenix Data Recovery доступний в декількох версіях:

  • Standart ($ 49): Ліцензія для одного ПК. Відновлює видалені і відформатовані дані, і підтримує численні типи файлів.
  • Professional ($ 79): Ліцензія для одного ПК. Крім функцій версії Standart, професійна версія програми дозволяє моніторити справність і створювати образ відновлюваного диска.
  • Premium ($ 99): Річна ліцензія для трьох комп’ютерів. Крім функцій версії Professional, дозволяє відновлювати пошкоджені фотографії та відео.
  • Technician ($ 199): Крім функцій версії Premium, можливе відновлення даних з RAID сховищ даних.

Версії Platinum і Technician дещо відрізняються для Windows і Mac.

Stellar Data Recovery також пропонує набір спеціалізованих програм для відновлення електронної пошти, відновлення баз даних, затирання файлів і дисків.

Особливості та характеристики

Функція сканування Stellar Phoenix дещо спрощена: на відміну від програм для відновлення інших розробників, тут не акцентується увага на виборі типу сканування. За замовчуванням відбувається швидке сканування носія інформації. Глибоке сканування можна зробити, активувавши його невеликим перемикачем внизу.

Stellar Data Recovery - вибір диска для відновлення

При підготовці сканування пропонується вибрати типи файлів, які ви хочете відновити. Це дозволяє скоротити час сканування, виключивши непотрібні типи файлів. Ви також можете вибрати розділ для сканування.

Після завершення сканування, програма відобразить список файлів і дозволить їх попередній перегляд. Але, функція попереднього перегляду не завжди спрацьовує для мультимедійних файлів.

Stellar Data Recovery - вікно попереднього перегляду

Технічна версія інструменту дає менеджерам і ІТ-фахівцям можливість віддаленого доступу до дисків через мережу і відновлення видалених файлів на RAID сервері.

Ми протестували відновлення видалених документів, зображень, відео та аудіо двома способами: після видалення і після форматування диска. У випадку з простим видаленням, Stellar Phoenix Data Recovery заслужив відмінну оцінку. Програма показала дещо гірший результат при відновленні файлів, втрачених після форматування.

Служба технічної підтримки

Технічну підтримку користувачів компанія Stellar здійснює по телефону, з онлайн чату або по email. На сайті компанії доступна база знань з часто вживаними питаннями.

Недоліки

Stellar Phoenix відстає в декількох моментах при відновлення даних, що може зробити інструмент незручним в певних ситуаціях. На відміну від більшості тестованих програм для відновлення даних, швидке сканування не дуже добре відновлювало файли з відформатованого носія інформації. Функція попереднього перегляду не завжди працює з мультимедійними файлами, і програма не дозволяє призупинити сканування.

На відміну від продуктів інших розробників, які пропонують безкоштовне оновлення програми до нової версії (в разі оновлення), Stellar Phoenix можливості цього зробити не дає. Нову версію необхідно знову купувати.

Українська і Російська версія програми недоступні.